گوشی صوتی سیماران مدل 701

آیفون صوتی سیماران مدل 701 ولتاژ مصرفی DC12V-150mA امکان انتقال صدا با کیفیت بسیار به تمامی طبقات رنگ سفید و نصب به صورت روکار دارای 30 ماه گارانتی

products.manufacturers: فوژان فراز FOJAN FARAZ SIMARAN
products.vendor: نعمتی
products.callforprice

گوشی صوتی سیماران مدل 701 یک محصول قدیمی با کارکردی ساده است. اگر می خواهید در ساختمان خود متحمل هزینه بالای خرید آیفون تصویری نشوید، می توانید از این گوشی صوتی سیماران استفاده کنید. این محصول مانند دیگر انواع درب باز کن سیماران از کیفیت بالایی برخوردار است. بدنه مستطیلی سفید و ساده این گوشی صوتی به سادگی ارتباط صوتی با مراجعه کننده را برقرار می کند.

شرکت سیماران به خاطر ساخت و تولید انواع محصولات همیشه معروف بوده است. انواع آیفون های ساخت این برند، ویژگی های مختلفی دارند که می تواند برای هر سلیقه و نیازی و متناسب با هر بودجه ای، پیشنهاد ویژه ای داشته باشد. اگر در ساختمانی زندگی می کنید که فقط نیاز دارید با پاسخگو ارتباط صوتی داشته باشید و درب را باز کنید، گوشی صوتی سیماران 701 می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد.

برای استفاده از گوشی صوتی می توانید از از پنل صوتی فوژان سیماران استفاده کنید. این پنل کاملا مشابه پنل تصویری فوژان سیماران است با این تفاوت که دوربین برای تصویر برداری ندارد. به علاوه این امکان وجود دارد که در داخل یک ساختمان، ترکیبی از آیفون های صوتی و تصویری را به کار برید، به این شکل که فرض کنید اعضای ساختمان شما تصمیم به تعویض آیفون تصویری سیماران خود گرفته اند اما یکی از واحد ها به هر دلیلی با این تصمیم موافق نیست، در این شرایط شما می توانید پنل دم دری و مانیتور خود را به مجموعه تصویری تغییر دهید و برای آن واحد، از آیفون صوتی سیماران 701 استفاده کنید. به این ترتیب همه واحد ها دارای آیفون تصویری و تک واحد صاحب آیفون صوتی می شود، از آنجا که تمام سیم کشی های داخل ساختمان، فویل دار شده و برای آیفون تصویری انجام می شود، واحد با آیفون صوتی می تواند بعد ها یک آیفون تصویری تهیه کند.

reviews.write
  • reviews.onlyregistereduserscanwritereviews
  • reviews.productreviewpossibleonlyafterpurchasing